اخبار اهسا

اخبار اهسا

اهدای سبد کالا به مادران حامی سلامت به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان

انجمن اهسا به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، به مادران زیر پوشش انجمن سبد کالا اهداکرد. جهت دستیابی به اطلاعات بیشتر در این خصوص ادامۀ خبر را مطالعه فرمایید.

اخبار اهسا

دعوت دست اندرکاران انجمن اهسا از کسبۀ محترم برای پیوستن به کمپین بازیافت به همت اهسا

دست اندکاران انجمن اهسا از کسبۀ محترم برای پیوستن به کمپین بازیافت به همت اهسا دعوت کردند. به منظور دستیابی به متن کامل خبر این بخش را مطالعه فرمایید.

اخبار اهسا

کارگاه آموزشی تخصصی پیشگیری از اعتیاد به همت اهسا برگزار شد

انجمن همیاران سلامت پرور البرز (اهسا) کارگاه آموزشی یک روزۀ پیشگیری از اعتیاد برگزار کرد. به منظور دستیابی به اطلاعات بیشتر در این خصوص ادامۀ خبر را مطالعه فرمایید.

اخبار اهسا

نوروز 1401 در اهسا

انجمن اهسا در آستانۀ نوروز 1401 اقدام به اهدای بسته های ارزاق، کفش و اهدای کارت هدیه به ارزش پانصد هزار تومان به خانواده های زیر پوشش خود کرده است. به منظور دستیابی به اطلاعات بیشتر در اینباره می توانید این بخش را ملاحظه فرمایید.

اخبار اهسا

بیست و هفتم فوریه روز جهانی سازمان های غیردولتی و سمن های مردم نهاد

بیست و هفتم فوریه روز جهانی سازمان های غیردولتی و سمن های مردم نهاد نامگذاری شده است. به منظور دستیابی به اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید ادامه مطلب را در این قسمت مطالعه فرمایید.

اخبار اهسا

فراخوان انجمن اهسا برای شرکت هموطنان در پویش عیدانۀ 1401

انجمن اهسا در نظر دارد که به مناسبت فرا رسیدن سال نو به یکصد خانوادۀ زیر پوشش انجمن سبد کالا و هدیۀ نقدی اهدا کند. به منظور دستیابی به اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید این قسمت را مطالعه کنید.

اخبار اهسا

جشن تقدیر از داوطلبان فعال انجمن همیاران سلامت پرور البرز (اهسا)

به مناسبت فرا رسیدن خجسته میلاد حضرت زهرا (س)، انجمن همیاران سلامت پرور البرز (اهسا) با همکاری مجموعۀ مهراد مال، اقدام به برگزاری جشنی به منظور تقدیر از داوطلبان فعال این انجمن کرده است. در این قسمت می توانید گزیده ای از تصاویر مربوط به این رویداد را مشاهده فرمایید.

اخبار اهسا

آگاهی و تبعیت از درمان، کلید طول عمر طبیعی مبتلایان به اچ آی وی

مدیر داخلی انجمن همیاران سلامت پرور البرز در گفتگو با خبرگزاری ایسنا از راه های افزایش طول عمر مبتلایان به اچ آی وی می گوید.

اخبار اهسا

مدیر عامل اهسا در گفتگو با خبرگزاری ایسنا: کودکان توانیاب را دریابیم.

سوم دسامبر، روز جهانی توانیاب نامگذاری شده است. به همین مناسبت خبرگزاری ایسنا گفتگویی با مدیر عامل اهسا، سرکار خانم نساجان ترتیب داده است. علاقمندان می توانند متن کامل این گفتگو را در این قسمت مطالعه کنند.

اخبار اهسا توانیاب

پیام های کلیدی سازمان بهداشت جهانی به مناسبت سوم دسامبر، روز جهانی توانیاب

سوم دسامبر، روز جهانی توانیاب نامیده شده است. در این قسمت می توانید نکات کلیدی بیان شده در بیانیۀ سازمان بهداشت جهانی را در خصوص این جمعیت مطالعه کنید.

اخبار اهسا توانیاب

بیانیۀ سازمان بهداشت جهانی به مناسبت سوم دسامبر، روز جهانی توانیاب

سوم دسامبر، روز جهانی توانیاب نامگذاری شده است. در این قسمت می توانید بیانیۀ سازمان بهداشت جهانی را به مناسبت این روز مطالعه کنید.

اخبار اهسا

مدیر عامل اهسا در گفتگو با خبرگزاری ایسنا: اچ آی وی در صورت تشخیص به موقع، قابل درمان است

مدیر عامل اهسا، سرکار خانم نساجان در گفتگو با خبرگزاری ایسنا به مناسبت اول دسامبر روز جهانی مبارزه با ایدز از اهمیت آموزش در جهت پیشگیری از ابتلا به ایدز سخن گفت. علاقمندان می توانند متن کامل این گفتگو را در این قسمت مطالعه کنند.

اخبار اهسا

مصاحبۀ مدیر عامل انجمن اهسا با برنامۀ داروگ به مناسبت اول دسامبر روز جهانی مبارزه با ایدز

مدیر عامل اهسا، سرکار خانم نساجان در مصاحبه با برنامۀ داروگ از فعالیت های انجمن اهسا در راستای آموزش و پیشگیری از ایدز و نیز حمایت از فرآیند درمانی مبتلایان به این بیماری سخن گفت. علاقمندان می توانند متن کامل مصاحبه را در این قسمت مطالعه کنند.