دسامبر 2021

اخبار اهسا

مدیر عامل اهسا در گفتگو با خبرگزاری ایسنا: کودکان توانیاب را دریابیم.

سوم دسامبر، روز جهانی توانیاب نامگذاری شده است. به همین مناسبت خبرگزاری ایسنا گفتگویی با مدیر عامل اهسا، سرکار خانم نساجان ترتیب داده است. علاقمندان می توانند متن کامل این گفتگو را در این قسمت مطالعه کنند.

اخبار اهسا توانیاب

پیام های کلیدی سازمان بهداشت جهانی به مناسبت سوم دسامبر، روز جهانی توانیاب

سوم دسامبر، روز جهانی توانیاب نامیده شده است. در این قسمت می توانید نکات کلیدی بیان شده در بیانیۀ سازمان بهداشت جهانی را در خصوص این جمعیت مطالعه کنید.

اخبار اهسا توانیاب

بیانیۀ سازمان بهداشت جهانی به مناسبت سوم دسامبر، روز جهانی توانیاب

سوم دسامبر، روز جهانی توانیاب نامگذاری شده است. در این قسمت می توانید بیانیۀ سازمان بهداشت جهانی را به مناسبت این روز مطالعه کنید.

اخبار اهسا

مدیر عامل اهسا در گفتگو با خبرگزاری ایسنا: اچ آی وی در صورت تشخیص به موقع، قابل درمان است.

مدیر عامل اهسا، سرکار خانم نساجان در گفتگو با خبرگزاری ایسنا به مناسبت اول دسامبر روز جهانی مبارزه با ایدز از اهمیت آموزش در جهت پیشگیری از ابتلا به ایدز سخن گفت. علاقمندان می توانند متن کامل این گفتگو را در این قسمت مطالعه کنند.

اخبار اهسا

مصاحبۀ مدیر عامل انجمن اهسا با برنامۀ داروگ به مناسبت اول دسامبر روز جهانی مبارزه با ایدز

مدیر عامل اهسا، سرکار خانم نساجان در مصاحبه با برنامۀ داروگ از فعالیت های انجمن اهسا در راستای آموزش و پیشگیری از ایدز و نیز حمایت از فرآیند درمانی مبتلایان به این بیماری سخن گفت. علاقمندان می توانند متن کامل مصاحبه را در این قسمت مطالعه کنند.

اخبار اهسا

انجمن اهسا با همکاری «باشگاه هفت» کارگاه یک روزۀ «آموزش رویکردهای نوین اچ آی وی» برگزار می کند.

انجمن همیاران سلامت پرور البرز با همکاری «باشگاه هفت» اقدام به برگزاری «کارگاه آموزش رویکردهای نوین اچ آی وی» می کند. به منظور اطلاع از جزئیات این خبر می توانید ادامۀ مطلب را در این قسمت مطالعه کنید.